Obchodný špecialista

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a vývoja uzamykacích systémov a prevedení.
Hľadáme posilu do obchodného tímu na pozíciu Obchodný špecialista.
Pracovať budeš aj na predajni aj v teréne.
Tvojou úlohou bude:
- starostlivosť o zákazníka
- sledovanie a zodpovednosť za splnenie časových termínov a objednávok
- súčasťou práce je aj náplň zámerového technika
- poskytnútie kvalitného poradenstva a pomoc zákazníkovi s výberom vhodného produktu
- prezentácia produktov spoločnosti a poradenstvo
- vypracovanie cenových ponúk
- spolupráca s výrobným oddelením
- faktúry, dodacie listy, report
Požadujeme
Ak máš tieto skúsenosti neváhaj a pošli svoj životopis:
- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
- skúsenosti v Obchode - technické znalosti
- skúsenosti v B2C
- aktívny vodič
- základná znalosť anglického jazyka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111