Fakturant/ka/ Adminstratívna podpora s anglickým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Momentálne hľadáme špecialistu fakturácie pre spoločnosť s medzinárodným pôsobením, kde by Vašou hlavnou náplňou bolo:
- Kontrola a potvrdzovanie správnosti faktúr
- Zodpovednosť za odoslanie faktúr či už poštou alebo elektronicky
- Včasné riešenie požiadaviek od klientov prostredníctvom online ticketingového systému v spolupráci s inými oddeleniami
- Spracovanie rôznej dokumentácie podľa požiadaviek
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2- schopnosť plynule komunikovať
- Vzdelanie v ekonomickej oblasti alebo prax na podobnej pozícii
- Dobré organizačné a komunikačné schopnosti, proaktivita
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity, ktoré Vám budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk