TEAMLEADER - AUTOMOTIVE !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Radi organizujete, riadite výrobu? Baví Vás práca s ľuďmi a moderné technológie? Hľadáme šikovných TEAMLEADROV.
Náplň práce:
- Spolupracovať s projektovým tímom pre zabezpečenie plynulého rozbehu výroby, podporovať zavedenie nových procesov a technológii
- Organizovať ľudské zdroje na zmene
- Definovať úlohy pre operátorov, zoraďovačov a údržbárov na dosiahnutie denného výrobného plánu a programu
- Školiť výrobných operátorov a novonastupujúcich zamestnancoV
- Zabezpečiť disciplínu zamestnancov
- Komunikovať s oddelením kvality, logistiky, údržby, oddelením ľudských zdrojov pri plnení výrobných plánov
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- Prax na obdobnej pozícií
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni ( B1)
- Skúsenosti s vedením ľudí (do15 Z)
- Práca na zmeny
- Odolnosť voči stresu
- Organizačné schopnosti, nápomocný
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111