Onboarding agent so španielským jazykom!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaujíma Ťa svet bankovníctva? Ak chceš denne používať svoj anglický a španielsky jazyk a rozširovať svoje obzory v oblasti „onboardingu“ klientov a v starostlivosti o nich, táto pozícia je práve pre Teba!
Už si niekedy počuli o „onboarding“ špecialistovi? Je to osoba, ktorá dohliada na celý proces nástupu nových klientov/zamestnancov/dodávateľov do pracovného vzťahu. Zabezpečuje všetky administratívne a processingové úlohy, ktoré sa uskutočňujú na pozadí. Znie to zaujímavo? Dobre, pretože je tu ešte viac aktivít, na ktorých sa budeš aktívne podieľať. Konkrétne:
- Rozvíjanie a udržiavanie vynikajúcich vzťahov s klientmi a dodávateľmi
- Počas „onboarding“ procesov budeš v každodennom kontakte s rôznymi finančnými inštitúciami, spoločnosťami a inými internými tímami
- Budeš riadiť všetky operácie a na starosti budeš mať všetky potrebné administratívne úlohy, najmä obchodnú správu a správu zmlúv (príprava právnej dokumentácie, podpisovanie a potvrdzovanie zmlúv, atď.)
- Častá komunikácia s centrálou v Amsterdame, práca v interných systémoch
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Stredoškolské a vysokoškolské vzdelanie (ekonomické zameranie výhodou avšak nie nutnosť)
- Skvelá znalosť anglického (B2) a španielskeho (B2) jazyka slovom aj písmom.
- Minimálne ročná skúsenosť v back-office alebo call centre (najlepšie z medzinárodného prostredia)
- Silný tímový hráč s disciplinovaným prístupom, schopnosťou pracovať pod tlakom
- Znalosť programu MS Excel (V/h lookup, kontigenčné tabuľky)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk