PRACUJ VO VIEDNI AKO KEY ACCOUNT MANAGER - Finančný sektor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Obchod, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 4 000 EUR / Rok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Dnes mám pre teba zaujímavú prácu vo Viedni. Do spoločnosti, ktorá sa venuje inováciám a riešeniam v platobnom priestore hľadáme KEY ACCOUNT MANAGERA.
Ako bude vyzerať tvoja práca?:
- nadväzovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s Business Partnermi v oblasti platieb v celej Európe( napríklad Maestro, AudienceView, GiroPAY, PayPal a podobne)
- zodpovednosť, riadenie a koordinácia zmluvných podmienok
- sledovanie legislatívy, získavanie referencií
- analýza trhu, sledovanie aktuálneho diania, prinášanie inovatívnych nápadov
- reprezetnovanie spoločnosti na výstavách a veľtrhoch v rámci Európy
- aktívna komunikácia a spolupráca v rámci celej spoločnosti
- denná komunikácia v Anglickom jazyku v rámci spoločnosti, ale aj pri komunikácii s partnermi
- práca neobsahuje časté cestovanie, primárne je práca viazaná na OFFICE
Požadujeme
Od teba očakávame
- Vysokoškolské vzdelanie, alebo dlhodobé skúsenosti v oblasti financií/ bankovníctva
- minimálne 3 roky praxe v oblasti platieb, finančných služieb
- znalosti MS Excel
- plynulá znalosť Anglického jazyka
- výborné komunikatívne a vyjednávacie zručnosti
- profesionálne vystupovanie
- samostatnosť
- Vynikajúca znalosť anglického jazyka (písaného a hovoreného jazyka), nemecký jazyk je výhodný.
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
- Transport card
- Rôzne zamestnanecké akcie ako vianočné večierky, športové akcie a iné
- Každý deň zabezpečené raňajky na pracovisku zadarmo
- Bonusy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk