APLIKAČNÝ INŽINIER s Javou alebo Pythonom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Informatika - software, Informatika - správa systémov, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do slovenskej spoločnosti s dlhoročným zázemím a modernou architektúrou hľadáme Aplikačného Špecialistu, ktorý má analytický prístup a záujem preklopiť viaceré procesy do automatizácie.
Náplň práce:
- administrácia, podpora, automatizácie procesov v interných aplikáciách
- návrh nových riešení a postupov na zvýšenie efektivity
- možnosť podieľať sa na architektúre nových projektov
- komplexne analyzovať technické problémy a navrhovať monitoring
- komplexné riešenie a návrh, proaktívny a iniciatívny prístup, práca v tíme
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- skúsenosť s programovaním (Java alebo Python), alebo veľmi pokročilá znalosť s jedným zo skriptovacích jazykov
- skúsenosť s automatizáciou procesov
- technickú znalosť anglického jazyka (B1)
Benefity
- 5 dní dovolenky nadrámec
- plne preplácané stravné lístky + iné finančné benefity
- flexibilný pracovný čas + home office
- parkovanie na pracovisku
- relaxačné benefity (masáže na pracovisku)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111