Líder oddelenia nákupu a logistiky !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Zvolen
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 500 - 1 700 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, tradičného slovenského zamestnávateľa hľadáme kandidáta na pozíciu Lídra na oddelení nákupu a logistiky.
Hlavnou náplňou práci na tejto pozícií bude:
- vytváranie a realizácia stratégie nákupu , vytváranie procesov na oddelení nákupu a logistiky
- koordinácia nákupných operácií v spoločnosti, zodpovednosť za realizované nákupy spoločnosti
- analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
- vedenie tímu 4 nákupcov
- správa databázy dodávateľov
- sledovanie vývoja cien nakupovaných produktov - surového materiálu
- príprava reportov
- spolupráca pri výbere podriadených pracovníkov
- operatívne riešenie nákupných reklamácií a riadenie procesu nákupných reklamácií
Požadujeme
Vhodný kandidát na danú pozíciu spĺňa nasledovné požiadavky:
- predchádzajúce pracovného skúseností z obdobnej pozícií - strategický nákup, manažment nákupu
- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti strojárskeho priemyslu
- anglicky jazyk - výhodou
- ochota cestovať
- skúseností s vedením tímu - výhodou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk