TECHNICKÁ PODPORA + GARANTOVANÝ 13. 14 PLAT

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Veda a výskum
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Absolvoval si technickú vysokú školu alebo strojársku? Tak neváhaj, pretože sa otvára skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej spoločnosti ako TECHNICKÁ PODPORA.
A čo ťa naučí tvoj budúci zamestnávateľ?
- práca s technickou dokumentáciou
- zapisovať zmeny, úpravy potrebných súčiastok, produktov do technickej dokumentácie
- vyhľadávať si potrebné informácie v programe SAP
- zabezpečovať ukladanie všetkých potrebných dokumentov do interného programu, ich korektnosť a aktuálnosť
- odkontrolovať či je všetko v technickej dokumentácii správne, aby keď externý dodávateľ obdrží technickú dokumentáciu všetko dokázal vyrobiť
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Vysokoškolské vzdelanie strojárskeho alebo technického smeru VÝHODOU
- Prax v programe Creo VÝHODA
- Technické myslenie
- Schopnosť riešiť problémy samostatne
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
- Znalosť programu SAP VÝHODA
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity:
- 13ty a 14ty plat
- Týždeň dovolenky navyše
- Príspevok na DDS
- Príspevok na jazykové vzdelávanie
- Uvedený plat je OD 1100€ - následne sa odvíja od pracovných skúseností kandidáta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk