Chceš preraziť v klientskej podpore? Začni od podlahy!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Nenechaj svoje jazykové znalosti zapadať prachom.
Rád komunikuješ, si zodpovedný a riešiš veci samostatne, staň sa chýbajúcim článkom v malom tíme. V stresových situáciách zachováš chladnú hlavu a multitasking ti nerobí problém? Rád sa učíš nové veci a čelíš výzvam? Čítaj dalej!
Poskytneš podporu klientom v oblasti podlahových krytín a športových povrchov. Tvojimi klientami budú aj veľké futbalové, či iné športové kluby. Spolupracovať budeš s najlepšími firmami v oblasti architektúry. Ak ti leží na srdci budúcnosť tejto planéty, nemaj obavy, vyrába sa z recyklovateľných materiálov a čo najmenšou ekologickou stopou.
Náplň práce:
- Spracovanie a vedenie evidencie objednávok
- Spracovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Správa skladu
- Prijímanie reklamácií
- Komunikácia s klientami
- Práca v systéme SAP
Požadujeme
Úspešnému kandidátovi by nemala chýbať:
- Komunikatívna úroveň ANGLICKÉHO a SLOVENSKÉHO JAZYKA (min. B2)– budeš ich využívať na dennej báze, či v rámci komunikácie s klientami alebo internej komunikácie
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Skúsenosť v oblasti nákupu, klientskej podpory alebo fakturácie je veľmi vítaná
- Orientácia na detail
- Proklientský prístup
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk