Procesný inžinier

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- zhotovovanie a certifikácia technickej dokumentácie a pracovných plánov na základe výkresovej dokumentácie
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
- tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov
- monitorovanie výsledkov návrhov
- participácia na vývoji nových produktov
- aktívne riešenie vzniknutých problémov
- vypracovávanie reportov a participácia na auditoch
- analýza výstupov od nastavovačov, kvality a návrh riešení
- sledovanie výrobých parametrov OEE, SMED,tvorba opatrení
Požadujeme
- min. 3. roky prax na pozícii procesný inžinier/odbor spracovanie plastov
- znalosti tvorby koncepcie časových snímok a zvyšovania produktivity práce sú výhodou
- komunikatívnosť, schopnosť pracovať v teame, spoľahlivosť, vlastná iniciatíva
- MS Office - pokročilý
- SAP - výhodou
- NJ alebo AJ na komunikačnej úrovni
Benefity
- 13. - 14. plat
- jazykové vzdelávanie
- rozmanitý sociálny program (vianočné poukážky, športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácie a pod.)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk