Zákaznícka podpora s poľským a maďarským/ francúzskym/ nemeckým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme proklientsky orientovaných a dynamických kandidátov, ktorí by podporovali poľský a nemecký alebo maďarský alebo francúzsky trh (podľa znalosti druhého cudzieho jazyka) a ktorých napĺňa komunikácia so zákazníkmi.
Na tejto pozícii by Vašou náplňou práce bolo:
- priama telefonická aj emailová komunikácia so zákazníkom- pomoc ohľadne požiadaviek, ktoré môžu mať
- komunikácia s dodávateľom ohľadne objedávok- aktuálny stav, prípadne meškanie alebo zmena
Pozícia je vhodá aj pre ľudí so zdravotným postihnutím (ZŤP), ktorí môžu vykonávať prácu na plný úväzok.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Znalosť poľského a nemeckého alebo maďarského alebo francúzskeho jazyka na úrovni minimálne C1, prípadne na úrovni materinského jazyka
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B1- schopnosť komunikovať a porozumieť hovorenému slovu aj textu
- Predošlá skúsenosť z oblasti zákazníckej podpory je výhodou, ale nie podmienkou
Benefity
Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad extra dni dovolenky, flexibilný pracovný čas, príspevok na jazykové kurzy, príspevok na dôchodok, zľavy na produkty a servisy spoločnosti a mnoho iného.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk