Administratívna podpora- upisovateľ poistného rizika

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste precízny/a, flexibilný/á a medicínske témy Vám prídu zaujímavé?
Hlavnou pracovnou náplňou na tejto pozícii je analýza poistného rizika pri životných a zdravotných poistkách a komunikovať budete s kolegami z rôznych krajín. Keďže táto práca je veľmi špecifická, nemusíte sa obávať Vašej neznalosti v týchto témach, keďže spoločnosť Vás v plnej miere zaučí do všetkých procesov a procedúr.
Vašou hlavnou zodpovednosťou by bola registrácia a hodnotenie medicínskych a finančných rizík jednotlivých žiadateľov na základe priložených dokumentov.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni minimálne C1 a anglického na úrovni minimálne B2
- Silná a konkrétna motivácia na prácu na takejto pozícii
- Skúsenosť z oblasti poisťovníctva alebo z medicínskej oblasti je výhodou
- Analytické a kritické myslenie
- Dobré komunikačné zručnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk