HĽADÁME ODBORNÍKA NA DPH

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s DPH a ovládate anglický jazyk? Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Náplňou vašej práce bude:
- Mesačná kontrola a rekonsiliácia DPH účtov
- Príprava finančných výkazov a tvorba reportov
- Zber DPH dát a ich spracovanie
- Príprava podkladov k DPH
- Podieľanie sa na zvyšovaní efektivity nastavených procesov
- Ad hoc DPH analýzy
- Komunikácia s ďalšími oddeleniami spoločnosti
Požadujeme
Kľúčové kritériá:
- SŠ alebo VŠ v oblasti financií
- Minimálne 2 roky skúseností v oblasti financií alebo účtovníctva
- Skúsenosť s prípravou daňových priznaní je výhodou
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka je podmienkou
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Skúsenosť v medzinárodnom prostredí vítaná
- Spoľahlivosť a zameranosť na detail
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé zamestnanecké výhody (jazykové kurzy, sick days, zľavy v partnerských inštitúciách a pod.), ktoré predstaví zástupca firmy kandidátovi na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk