Customer Service Coordinator !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Zlaté Moravce
Pracovná oblasť
Služby, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Príjem a vybavenie objednávok, poskytovanie informácií ohľadom zmien, cien, nakládok
- Vybavenie požiadaviek zákazníka v spolupráci so všetkými zúčastnenými oddeleniamo
- Udržiavanie a aktualizácia internej dokumentácie
- Vystavovanie dokumentov súvisiacich so zákazníckou objednávkou
- Informovanie zákazníka o prípadných zmenách
- Dodržiavanie interných smerníc
- Riešenie sťažnosti zákazníkov
- Aktívne informovanie nadriadeného o nových riešeniach a príležitostiach
Požadujeme
Úspešný kandidát musí mať:
- Skúsenosť na danej alebo obdobnej pozícii
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Znalosť ďaľšieho cudzieho jazyka slovom aj písmom ( ruština, nemčina, francúzština)
- SAP SD modul výhodou
- Znalosť Word, Excel , Outlook
Benefity
./byvalý Secop/
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk