Quality/IMS manager

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Manažment, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 200 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii MANAŽÉR KVALITY!
Vašou náplňou práce bude:
- koordinácia efektívnej implementácie a kontinuálne zlepšovanie IMS
- Zodpovednosť za Health&Safety oblasť
- APQP manažment /identifikácia požiadaviek zákazníka, riadenie procesu FMEA,manažment PPAP/
- manažment externých laboratórií
- zabezpečenie zhody s CSR
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať tieto požiadavky:
- Znalosť integrovaného systému managementu
- Ukončené minimálne SŠ vzdelanie technického smeru
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (denná komunikácia)
- Znalosť španielskeho jazyka výhodou
- Prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky (ideálne strojárska výroba, LEAN prostredie)
- Technická zdatnosť a ochota aktívne riešiť zadané úlohy
- Znalosť APQP, PPAP, FMEA
- Znalosť ISO 45001, ISO 14001, IATF 16 949, znalosť noriem automotive prostredia
̵- Schopnosť teamovej spolupráce, proaktivita, iniciatívnosť
̵ Plánovacie a organizačné schopnosti, orientácia na klienta
̵ Ochota cestovať
Benefity
Benefity :
- gastro karta
- zaškolenie v materskej firme
- vianočný večierok
- týždeň zdravia
- vianočný darček
- vitamíny
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok pri svadbe
- darček pri životných jubileách
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk