Poď pracovať ako Key Account Manager v oblasti FMCG - Moderný trh

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 600 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aj ty každý deň siahneš po nejakom tom džúsiku, limonáde alebo v prípade nulovej energie siahneš aj po energetikcom drinku? Už sa na to nemusíš pozerať ako zákazník, čo tak v tejto oblasti pracovať a mať to každý deň hneď po ruke?
Pre nášho klienta, ktorý patrí medzi významných hráčov v rámci FMCG, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu KEY ACCOUNT MANAGER. Táto pozícia je zatiaľ ako náhrada počas materskej dovolenky, ale v prípade obojstrannej spokojnosti je tu možnosť dlhodobej spolupráce- tak ukáž čo je v tebe!
Tvojou hlavnou úlohou bude:
- komunikácia s kľúčovými zákazníkmi - moderný aj tradičný trh
- vyjednávanie obchodných podmienok
- analýza trhu, analýza konkurencie
- reporting, plnenie plánov
- podieľanie sa na marketingových aktivitách
- práca primárne z office, ale aj v teréne
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- SŠ/ VŠ vzdelanie
- skúsenosť na pozícii Key Account Manager v oblasti FMCG
- skúsenosti na modernom trhu
- základná znalosť Anglického jazyka
- samostatnosť, precíznosť, dynamickosť
Benefity
- automobil aj na súkromné účely
- príspevok na DDS
- multisport karta
- notebook, mobilný telefón
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk