RECRUITER - S UKRAJINSKÝM JAZYKOM

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Ľudské zdroje a personalistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Reagujeme na požiadavky trhu a rozširujeme naše aktivity o medzinárodný recruitment.
Ovládaš aktívne ukrajinský jazyk a láka ťa HR ? Máš predchádzajúcu prax v administratíve, službách, obchode alebo ešte lepšie skúsenosti s HR ?
Je tu šanca pre teba pracovať u nás na pozícii INTERNATIONAL RECRUITMENT CONSULTANT.
Čo budeš mať v Graftone na starosti:
- Aktívne vyhľadávanie a nábor uchádzačov o zamestnanie - selekcia kandidátov, prvý telefonický kontakt, prezentácia pracovnej ponuky, komunikácia s kandidátmi
- Realizovanie pracovných pohovorov
- Spolupráca s manažérom pri nastavovaní stratégií v oblasti budovania vzťahov s klientom
- Príprava podkladov na fakturáciu, spolupráca s finančným oddelením
- Poradenstvo klientom pri pokrývaní náborových potrieb
Ponúkame :
- Prácu pre jednotku na trhu, priekopníka v HR a najmodernejšiu personálnu agentúru v strednej a východnej Európe
- Profesionálnu podporu a program odborných školení Grafton Academy®
- Zaujímavé finančné ohodnotenie + mesačné provízie a bonusy bez obmedzení či horných limitov
Požadujeme
Máme radi kolegov, ktorí sú ambiciózni, nadšení pre to čo robia a majú chuť pracovať na sebe.
Okrem toho by mali spĺňať aj tieto kritériá:
- aktívna znalosť ukrajinského jazyka, kvôli dennej komunikácii s uchádzačmi o zamestnanie
- aktívna znalosť slovenského alebo anglického jazyka, aby si si rozumel s kolegami a klientmi
- predchádzajúce skúsenosti z oblasti administratívy, služieb alebo obchodu sú veľkou výhodou
- proklientský prístup
- výborné komunikačne schopnosti
- chuť pracovať v rýchlo sa meniacom, dynamickom prostredí
Benefity
- Stravné lístky v hodnote 4,30 €
- Dovolenka navyše
- 2 Sick days
- Mobilný telefón na súkromné účely
- Odborné školenie vo svojej špecializácii
- Podpora jazykového vzdelávania
- Multisport karta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111