NÁKUPCA - BEAUTY CARE - NOVÉ PROJEKTY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 220 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš byť súčasťou nových projektov v oblasti beauty care? Kde by tvojou úlohou bola oblasť NÁKUPU? Ovládaš plynule anglicky jazyk a rád sa zaoberáš analýzami trhu?
Tvojou náplňou práce bude:
- podporovať manažéra v zahraničí
- budeš súčasťou nových projektov v oblasti beauty care pre ktoré budeš zabezpečovať analýzy trhu - najmä dodávateľov
- budeš vyberať a predkladať návrhy vhodných dodávateľov pre stanovené projekty
- s nimi budeš následne vyjednávať ceny, dohadovať zmluvné podmienky, uzatvárať zmluvy
- budeš zodpovedný za stanovenie nákladov
- budeš riešiť objednávky potrebného tovaru
- budeš zabezpečovať pravidelné reportingy pre manažéra a potrebné analýzy trhu
- zabezpečenie kompletných informácií o produktoch v internom systéme
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- prax v oblasti nákupu min. 3 roky
- znalosť excel PODMIENKA - budeš zodpovedať za analýzy a reporty
- komunikatívny
- inovatívny - nové projekty, nové návrhy sa budú od teba vyžadovať
Benefity
Majú pre teba pripravený balík benefitov:
- 13. plat
- refferal bonus od 500€ do 1000€
- zľavy na produkty
- životné poistenie
- sick days
- home office a iné
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk