Project Quality Engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte technické vzdelanie a nástroje kvality pre Vás nie sú neznámym pojmom?
Láka Vás príležitosť vo výrobe a medzinárodné prostredie?
Nebojíte sa zodpovednej a samostatnej práce?
Dohovoríte sa anglicky?
Ak ste na otázky odpovedali ÁNO, ste práve tým, koho hľadáme.
Vašou úlohou bude:
- Systémový manažment výrobnej jednotky
- Stará sa o koncept (plánovanie) kvality (QFD, FMEA, control plans, ...)
- Zodpovedá za projektové plánovanie a transfer do sériovej výroby
- Aktívne komunikuje so zákazníkom
- Koordinuje APQP aktivity s dodávateľmi
- Schvaľuje diely a zariadenia, zabezpečuje PPAP
- Spolupracuje s ostatnými oddeleniami
- Stará sa o zverenú dokumentáciu
- Pripravuje reporty a zodpovedá za príslušnú dokumentáciu
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Prax v oblasti kvality minimálne 2 roky, skúsenosť s projektovým plánovaním
- AKTÍVNA ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA
- Znalosť nástroj kvality: KĽÚČOVÉ – IATF, APQP VÍTANÉ: FMEA, 8D, Control Plan, Flowchart, SPC, audit VDA6, PPAP
- Znalosť procesov výroby a riadenie kvality vo výrobnom podniku, kde je kontrolované výrobné prostredie (teplota, tlak, vlhkosť, prašnosť, ....)
- Výborné komunikačné a negociačné zručnosti
- Schopnosť veci dotiahnuť do konca
- Schopnosť robiť samostatné rozhodnutia
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk