ACCOUNT PAYABLE ANALYST with German and English language

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste absolvent s ekonomickým vzdelaním a vašou motiváciou je pracovať v oblasti účtovníctva? Máme pre Váš príležitosť, kde môžete naštartovať svoju kariéru a to na pozícii ACCOUNT PAYABLE ANALYST. Budete pracovať v menšej medzinárodnej firme, kde vládne rodinná a pokojná atmosféra. Pri práci využijete aj vaše jazykové znalosti - NEMECKÝ a ANGLICKÝ JAZYK.
Pošlite nám určite svoje CV aj keď už skúsenosti máte a pozícia Vás oslovila.
Vašou náplňou práce bude:
- Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr
- Zadávanie dodávateľských faktúr do interného systému
- Rekonsiliácia dodávateľských dokladov a ich archivácia
- Riešenie rôznych otázok v rámci tímu a spolupráca s externými stranami – dodávateľmi, bankami
- Komunikácia s internými a externými zákazníkmi/dodávateľmi v nemeckom a anglickom jazyku
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Skúsenosť s dodávateľskými faktúrami ideálne 6 mesiacov veľkou výhodou
- Aktívna znalosť NEMECKÉHO a ANGLICKÉHO JAZYKA (B2)
- Analytické myslenie
- Pozornosť na detaily
Benefity
Spoločnosť ponúka:
- flexibilný pracovný čas (core time - 9:00-15:00)
- fitnes centrum v tej istej budove
- príspevky na vzdelávanie, šport
V prípade, že Vás ponuka nášho klienta oslovila, budeme sa tešiť na Vaše CV.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk