Obchodný manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 800 - 2 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle hľadáme skúseného obchodníka, ktorý má chuť cestovať.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- starostlivosť o existujúcih zákazníkov na Slovensku, ale aj v rámci strednej Európy
- akvizícia nových pracovných príležitostí
- aktívna komunikácia s výrobcami áut alebo dodávateľmi do automotive
- prezentovanie spoločnosti
- aktívne cestovanie do zahraničia
- vyjednávanie, dohadovanie obchodných podmienok
- reporty
- komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- analýza trhu a konkurencie
- zodpovednosť za plnenie plánov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skusenosti s predajom technického produktového portfólia ( strojárstvo, automotive, priemysel)
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- komunikatívnosť, dynamika, samostatnosť
Benefity
- auto
- mobil
- notebook
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk