ŠPECIALISTA NA PODPORU PREDAJA A OBCHODU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte záujem o sales alebo nákup, ale chýbajú Vám skúsenosti? Táto pozícia by pre Vás mohla byť super začiatok kariéry. Ak Vám fungovanie sales oddelení nie je úplne cudzie, čítajte ďalej.
Vašou náplňou práce na tejto pozícii by bola:
- komplexná podpora pre obchodníkov v oblasti operatívy, objednávok, faktúr a podobne
- analýza trhu- kde sa dá potrebný softvérový produkt alebo služba kúpiť, za akú cenu, aký bude čas dodania a podobne
- spracovanie a tvorba ponúk pre klientov
Požadujeme
Napriek tomu, že táto pozícia je vhodná aj pre absolventov bez skúseností, pár iných požiadaviek predsa len musíte splniť.
- Plynulá znalosť anglického jazyka (C1), keďže budete angličtinu v práci využívať
- Skúsenosť z oblasti nákupu alebo sales je výhodou
- Logické myslenie a dobré komunikatívne zručnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity, ktoré Vám budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk