Administrátor dát a prístupových hesiel

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 150 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si technicky orientovaný a rád pracuješ s rôznymi systémami a databázami? Práca v Exceli ti nerobí žiaden problém a zaujímaš sa aj o oblasť IT?
Ak sa navyše rád učíš novým veciam v rámci komplexného zaškolenia a dokážeš ich hneď aplikovať v praxi, tak máme pozíciu práve pre Teba.
Čo bude tvojou hlavnou náplňou práce?
- Potvrdzovať, upravovať, resetovať prístupové práva do interných systémov spoločnosti, kontrola loginov
- Komunikácia s vlastníkmi aplikáciami, koncovými užívateľmi a inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Práca v interných systémoch a Exceli
- Zúčastňovanie sa procese inovácií a zlepšovania
Požadujeme
Čo zas vyžadujeme od Teba my?
- Úspešne ukončená stredná škola, prípadne vysoka školá prvého stupňa
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Preferujeme človeka so skúsenosťou s oblasti IT, dátovej analýzy, s prácou v databázach (nie je to však podmienka)
- Láska k Excelu (nakoľko v ňom budeš denno-denne pracovať, znalosť funkcií ako v/h lookup, pivot tables, zložitejšie funkcie len výhodou)
- Láska k IT a databázam
- Časová flexibilita, dynamickosť a detailnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk