Obchodný zástupca

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, spoločnosť s takmer 30 ročnou históriou, hľadáme kandidáta na pozíciu Obchodný zástupca.
Ako člen obchodného tímu budete mať možnosť podieľať sa na realizácii projektov na mieru, pracovať s portfóliom významných svetových, ale aj českých a slovenských značiek v segmente:
- akvizície nových a starostlivosť o existujúcich kľúčových zákazníkov
- plnenie obchodného plánu a podieľanie sa na tvorbe obchodnej stratégie firmy
- podieľanie sa na budovaní obchodnej značky a obchodnej stratégie firmy
- spolupráca pri organizácii prezentácií, výstav a príprave marketingových podkladov
Požadujeme
- prax na obdobnej pozícii v segmente HoReCa
- znalosť produktového portfólia zariadení do profesionálnych kuchýň a priemyselných práčovní
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk