Obchodný manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, spoločnosť s takmer 30 ročnou históriou, hľadáme skúseného Obchodného manažéra.
Ako vedúci člen obchodného tímu budete mať možnosť podieľať sa na realizácii projektov na mieru, pracovať s portfóliom významných svetových, ale aj českých a slovenských značiek v segmente:
- akvizície nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- schvaľovanie a príprava cenových ponúk a obchodných dokumentov
- plnenie obchodného plánu a tvorba obchodnej stratégie firmy
- organizácia obchodného tímu a budovanie obchodnej značky
- organizácia prezentácií, výstav a príprava marketingových podkladov
Požadujeme
- prax na obdobnej pozícii v segmente HoReCa
- znalosť produktového portfólia zariadení do profesionálnych kuchýň a priemyselných práčovní
- predchádzajúce skúsenosti na pozícii manažéra a prevádzkara hotelových zariadení, gastro zariadení, prípadne kuchára výhodou
- ekonomický backgroud
- aktívna znalosť anglického jazyka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk