SALES MANAGER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
2 800 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, lídra v oblasti transformáciie riadenia energií a automatizácie obsadzujeme pozíciu SALES MANAGER.
Vašou úlohou bude:
- zodpovednosť za obchodné oddelenie- koordinácia, motivácia, podpora
- starostlivosť o veľkých zákazníkov v rámci Slovenska pôsobiacich v priemyselnej oblasti
- kontakt s koncovými zákazníkmi ale aj OEM
- občasné cestovanie v rámci Slovenska ale aj mimo
- zodpovednosť za plnenie cieľov oddelenia
- nastavovanie plánov a stratégií pre dlhodobý rast
- spolupráca s kolegami v rámci spoločnosti
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosti v oblasti elektrotechniky/energetiky/automatizácie/ strojárstvo
- skúsenosti s vedením ľudí
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- dynamika, flexibilita, komunikatívnosť
Benefity
- auto
- ročný bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk