Technik/Údržbár - jedna zmena

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
750 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Nemáš problém s manuálnou prácou a hľadáš niečo s pracovným časom od 6:00 do 14:00? Vieš sa taktiež dohudnuť aj na posune pracovného času. Hľadáme technika, ktorý bude obsluhovať čističku odpadových vôd kde sa prevažne čistia vody z potravinárskej výroby.
- odber vzoriek vody z čistiacich zariadení
- vykonávať jednoduché laboratórne rozbory vody
- budeš dozerať na technický stav zariadení
- čistenie týchto zariadení
V prípade ak sa čistiaci proces neukončí počas pracovného času je nutné aby si zostal dlhšie. Dva krát do mesiaca sa na par hodin zastavíš v práci aj v sobotu.
Požadujeme
A aké požiadavky musíš spĺňať?
- musíš mať skúsenosť s obsluhou technických zariadení (údržba, obsluha liniek, obsluha strojov)
- odolnosť voči pachom z rozkladu potravín
Benefity
Tu nájdeš tvoje niektoré benefity:
- 13. a 14. plat podľa platnej kolektívnej zmluvy
- dochádzkový bonus vo výške 7%
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk