ADMINISTRATÍVNA PODPORA AUDITU KLIENTOV KORPORÁTNEHO BANKOVNÍCTVA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Iba v máloktorej oblasti sa spoločnostiam „pozerá na prsty“ tak, ako v oblasti bankovníctva a financií. A tobôž vtedy, ak svoje služby poskytujú najväčším spoločnostiam na celom svete. Procesy a samotná spolupráca v takejto oblasti musí spĺňať tie najprísnejšie kritériá a regulácie, na ktoré dohliada pravidelne aj externá audítorská spoločnosť. No a práve pri tomto procese potrebuje spoločnosť tvoju pomoc.
Esencia pracovného procesu na danej pozícii vyzerá nasledovne:
- Audítorská spoločnosť si od daného klienta vyžiada rôzne auditné konfirmácie, pod ktorými si môžeš predstaviť napríklad písomné dokumenty o existencii bankového účtu, rôzne výpisy pohybov a aktuálnych stavov na účte, oprávnenia držiteľov účtu a podobne.
- Takáto žiadosť sa následne vystaví v interných systémoch a na základe konkrétnych požiadaviek bude tvojou úlohou žiadosť spracovať a daný dokument vystaviť, skontrolovať správnosť všetkých údajov a postarať sa o doručenie dokumentu v danej lehote audítorskej spoločnosti.
- Žiadosť takejto dôležitosti prechádza cez viacero ľudí a potvrdení, tvojou veľmi dôležitou úlohou bude koordinácia veľkého množstva žiadostí a dohliadnutie na dodržanie termínov.
- Pravidelne budeš žiadosti konzultovať s materskou entitou a kolegami v zahraničí.
Požadujeme
Ak spĺňaš nasledujúce kritériá, veľmi radi ťa stretneme na osobnom stretnutí:
- Vzdelanie v ekonomickej oblasti pre teba bude obrovskou výhodou
- Aspoň ročná skúsenosť v z medzinárodného prostredia centier zdieľaných služieb alebo bankovníctva, ideálne v oblasti auditu, manažmentu zmlúv, oficiálnych dokumentov, interných procesov či inej pozície so zameraním na správu a analýzu administratívnej agendy
- Zmysel pre detail, ktorý využiješ pri kontrole údajov a dohliadnutí na dodržanie termínov
- Podpora tejto služby, je na Slovenskom trhu novinkou a tak si vyžaduje veľkú mieru flexibility, viacero procesov sa bude ešte kryštalizovať a zefektívňovať
- Anglický jazyk minimálne na úrovni B2 – pozícia je orientovaná do back-office prostredia, budeš ale aktívne komunikovať s kolegami v zahraničí a v angličtine sa tak potrebuješ cítiť komfortne
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk