Recepčná autorizovanej predajne Jaguar Land Rover!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Marketing a reklama, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti.
- uvítanie a komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie základných informácií o predajni, ponúkaných službách a modelových radách ponúkaných vozidiel
- zabezpečnie ľahkého občerstvenia a nápojov pre zákaznikov
- výpomoc pri predaji nových vozidiel a podpora pri spracovaní podkladov pre predajný tím
- práca v CRM systéme,
- administrácia príjmu nových vozidiel na sklad
- evidencia knihy jázd a tankovaní
- manžovanie a evidencia predvádzacích jázd a prevozných značiek
- príprava podkladov na reporty pre importéra
- príprava podkladov pre ekonomické oddelenie
- evidencia došlej a odoslanej pošty oddelenia
- podieľanie sa a účasť na marketingových aktivitách spoločnosti JP-AUTO a značky JAGUAR LAND ROVER
Požadujeme
Úspešný kandidát musí mať :
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- ovládať prácu s PC
- príjemné a komunikatívne vystupovanie
Benefity
- bonusy
- benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk