MANAŽÉR LOGISTIKY

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Senica
Pracovná oblasť
Doprava, Logistika, Obchod, Špedícia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Poď pracovať pre významnú oceliarenskú spoločnosť, ktorá spolupracuje s automobilovým priemyslom, výrobcami multimédií a inými strojárenskými značkami. Do svojho kolektívu hľadajú MANAŽÉRA LOGISTIKY.
Tvojou náplňou práce bude:
- plánuje a udržiava optimálne skladové zásoby
- koordinuje nákupné objednávky, aktívne komunikuje s nákupným oddelením
- vedie tím ľudí - hodnotí ich, určuje im prácu, kontroluje splnenie stanovených úloh...
- riadi proces optimalizácie nákladov z hľadiska nákupu skladových zásob
- komunikuje s logistickými firmami
- analyzuje stavy sklaldových zásob a procesy na danom oddelení, dáva návrhy na zlepšenie daných procesov
- zodpovedá za aktuálnosť postupov na oddelení
- zodpovedá za včasné dodávky materiály k výrobe
- zodpovedá za expedíciu a vyťaženosť dopravných prostriedkov
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
- min. 2-3 ročná prax z výroby
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
- flexibilita
- komunikatívnosť
- tímový hráč
Benefity
- náborové príspevky
- 13. plat
- mesačné odmeny
- masáže na pracovisku
- športové podujatia
- školenia
- vianočné večierky
- finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracované roky...
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk