Production Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Informatika - software, Manažment, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 100 - 2 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pozíciu obsadzujeme pre výrobno - obchodnú spoločnosť, významnú značku s celosvetovou pôsobnosťou - fitness a bodybuilding oblečenie pre tých najlepších
- Plánovanie výroby v zahraničných výrobných závodoch
- Kalkulácie výrobných nákladov, cenotvorba
- Optimalizácia výrobných procesov
- Zodpovednosť za logistiku
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Zahaničné služobné cesty cca 6x ročne
Požadujeme
- Skúsenosti s riadením výroby, s rozpracovanou výrobou, ideálne odevná výroba
- Strategické, analytické myslenie
- Ekonomický background
- Plynulá komunikácia v AJ nevyhnutnosť
Benefity
- Moderné prostredie rastúcej slovenskej spoločnosti s dominantným postavením na trhu CEE
- Mladý, kreatívny, pozitívne naladený, dynamický kolektív
- Firemné akcie, množstvo benefitov, flexibilita pracovného času
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk