HW VÝVOJÁR ELEKTRO KOMPONENTOV

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Elektrotechnika a energetika, Informatika - hardware, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náplň práce:
- Vypracovávanie HW schém a navrhovanie plošných spojov podľa zadania
- Tvorba výrobnej dokumentácie
- Spolupráca s designerom pri spracovávaní požiadaviek
- Návrh zlepšení a úprav výrobkov podľa požiadaviek zákazníka
- HW testovanie vo fázach vývoja
- Simulácie
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spločnosti (nákup, kvalita, výroba)
Požadujeme
Hľadáme skúseného kandidáta s odborným technickým zázemím od ktorého sa očakáva samostatnosť pri riešení problémov, pracovné nasadenie a chuť pracovať s náročnými úlohami.
- VŠ elektrotechnického zamerania so zameraním na mikroprocesorovú techniku alebo elektroniku
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni, znalosť nemeckého jazyka výhodou
- Schopnosť čítať a interpretovať technickú dokumentáciu a výkresy
- Konštrukčné zmýšľanie
- Skúsenosti s 3D HW a technickou dokumentáciou
- Znalosť polovodičov a skúsenosti s CAD v oblasti vývoja elektronických obvodov výhodou
- Znalosť tvorby schém
- Teoretická aj praktická skúsenosť s prácou s obvodmi a plošnými spojmi
- Skúsenosť s SMD osadzovaním a opravami vítaná
Benefity
- Príjemné pracovné prostredie
- Práca s najnovšími technológiami
- Účasť na vývoji produktov
- Ročné bonusy
- Dovolenka nad rámec zákona
- Jazykové kurzy
- Vzdelávanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk