Mzdový účtovník na polovičný úväzok

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Ľudské zdroje a personalistika, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
850 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aktuálne hľadáme mzdového účtovníka s aspoň 4 ročnými skúsenosťami. Na starosti by ste mali okolo 260 zamestnancov a vašimi hlavnými úlohami by boli:
- Spracovanie dochádzky a miezd zamestnancov
- Odhlasovanie a prihlasovanie zamestnancov
- Komunikácia so zdravotnými poisťovňami a sociálnou poisťovňou
- Vypracovanie ročného zúčtovania dane
- Sledovanie legislatívnych zmien v HR a ich následná implementácia v spolupráci s kolegami
- Archivácia dokumentov
Požadujeme
A kedy vás na pozíciu radi zvážime?
- Ak ste spracovávali viac ako 4 roky mzdy za aspoň 200 zamestnancov
- Ak ovládaš anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B1: najmä písomná komunikácia so zahraničným šéfom, ale v menšej miere aj komunikácia s inými zahraničnými kolegami
- Ak ovládaš slovenskú legislatívu a zákonník práce
- Ochota pracovať na polovičný úväzok
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity, ktoré ti radi odprezentujú na osobnom pohovore. My len prezradíme, že je tam rodinná atmosféra, flexibilný pracovný čas a možnosť sa jazykovo vzdelávať.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk