Strategický nákupca

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii STRATEGICKÝ NÁKUPCA.
- zodpovednosť za nákup a tvorbu stratégie
- vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie cien a uzatváranie rámcových zmlúv
- zodpovednosť za správu kontraktov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- hľadanie technicko-ekonomických možností úspor
- vedenie negociácií a stretnutí s kľúčovými dodávateľmi
- reporting vedeniu
- denná komunikácia v anglickom jazyku so zahraničnými dodávateľmi
- identifikácia príležitostí na optimalizáciu nákladov
Požadujeme
- skúsenosti na obdobnej pozícií vo výrobnom sektore
- anglický jazyk na aktívnej úrovni
- odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať, plánovať
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk