Sales representative

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
900 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracujte pre spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu vo svete fitness & bodybuilding oblečenia na pozícií Sales representative. Náplňou práce bude:
- starostlivosť o existujúcich zahraničných partnerov
- získavanie nových zákazníkov
- účasť na tvorbe obchodnej strátégie spoločnosti
- aktívna komunikácia v anglickom a španielskom/ talianskom jazyku
- príležitostné pracovné cesty (svetové fitness súťaže, eventy)
Požadujeme
- anglický a španielsky alebo taliansky jazyk aktívne
- skúsenosti v oblasti obchodu výhodou
Benefity
- flexibilný pracovný čas
- možnosť cestovania po významných svetových výstavách a súťažiach
- práca pre spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk