OBCHODNÝ ZÁSTUPCA/ MOŽNOSŤ PRÁCE FORMOU HO

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 000 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme Obchodného zástupcu s technickým backgroundom pre región západného Slovenska s možnosťou práce formou Home Office.
- Aktívne oslovovanie nových potenciálnych klientov v regióne západného Slovenska
- Spolupráca a školenie technikov
- Poskytovanie technického poradenstva
- Prezentácia produktov klientom spoločnosti
- Spolupráca s technickým oddelením spoločnosti
- Budovanie distribučných kanálov pre produkty spoločnosti
- Starostlivosť o pozitívne obchodné vzťahy s existujúcou klientelou
- Analýza trhu, sledovanie trendov predaja
- Reportovanie, prezentácia výsledkov Obchodnému manažérovi
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Požadujeme
- Minimálne 3 ročná prax v oblasti obchodu
- Technický background a skúsenosti v oblasti stavebníctva veľkou výhodou
- Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- Otvorený, komunikatívny a priateľský typ
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk