ADMIN - OFFICE Assistant

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
700 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do kolektívu mladých ľudí v medzinárodnej spoločností hľadáme asistenta/tku, ktorý bude mať na starosti nielen chod recepcie, ale aj:
- Administratívnu podporu: spracovanie dodávateľských faktúr, objednávanie kancelárskych potrieb, korešpondenciu, kontrolu dokumentov
- Koordinovanie služobných ciest, zabezpečenie dopravy a ubytovania
- Komunikáciu s dodávateľmi, ostatnými oddeleniami
Požadujeme
Vhodný uchádzač musí mať:
- VŠ alebo SŠ vzdelanie
- Anglický jazyk na úrovni B1 - komunikácia písomná aj ústna
- Základnú znalosť Excelu
- Predchádzajúce skúsenosti v administratívne sú veľkou výhodou, ale nie podmienkou
Benefity
Spoločnosť ponúka nadštardatné benefity:
- 2 dni dovolenky navyše nad rámec zákona
- Jazykové kurzy
- Fitnes vrátane bazéna a wellness
- Teambuildingové akcie
- Sick Days
- Fruit days a občerstvenie na pracovisku
- Plne hradené stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk