ÚDRŽBÁR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
750 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Nemáš problém s manuálnou prácou a rád by si sa venoval oblasti údržby? Hľadáme technika údržby, ktorý bude mať na starosti údržbu v potravinárskej výrobe.
Tvoja náplň práce bude:
- vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
- vykonávanie plánovaných a neplánovaných opráv
- plánovanie opráv a vedenie technickej dokumentácie
- určíš potrebné typy náhradných dielov
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- samostatnosť a spoľahlivosť
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- dôslednosť
- chuť pracovať v nepretržitej prevádzke
Benefity
Tu nájdeš tvoje niektoré benefity:
- 13. a 14. plat podľa platnej kolektívnej zmluvy
- dochádzkový bonus vo výške 7%
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- možnosť príspevku na UBYTOVANIE v zazmluvnených ubytovacích zariadeniach spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk