COLNÝ DEKLARANT/KA + KVARTÁLNE ODMENY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 050 - 1 050 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Staň sa súčasťou skúseného kuriérského 20 členného tímu a pridaj sa k nim na pozíciu COLNÉHO DEKLARANTA.
Tvojou náplňou práce bude:
- zodpovedať za pridelené zásielky z rôznych krajín EÚ
- budeš vyhotovovať všetky potrebné doklady k colnému konaniu
- všetky veci budeš prevažne riešiť prostredníctom emailov 90% a 10% je telefonická komunikácia
- v prípade potreby budeš riešiť colné kontroly s finančnou správou ak príde k zadržaniu zásielky
Tvoj pracovný čas bude počas prvé tri mesiace od 11:30 do 20:00. Neskôr môžeš aj meniť pracovný čas na 4:00-13:30 alebo 7:00-15:00.
Požadujeme
Kandidát/ka by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- anglický jazyk na úrovni B1, pretože budeš komunikovať v tomto jazyku prevažne v písomnej forme
- ukončené SŠ vzdelanie alebo VŠ - zamerané na logistiku, colnú deklaráciu, ekonomiku)
- predchádzajúca prax v oblasti logistiky VEĽKÁ VÝHODA
Benefity
Spoločnosť ponúka hneď niekoľko zaujímavých benefitov:
- Plne hradené stravné lístky v hodnote 3,85 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti
Po skúšobnej dobe ťa ešte čaká:
- Kvartálne odmeny až 15% z tvojho kvartálneho úhrnu mzdy
- Príspevok na dopravu 20 eur vyplácaný kvartálne
- Darčekové poukážky do výšky 30 eur kvartálne
- Multisport karta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk