Junior ADMIN na oddelení LOGISTIKY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 150 - 1 350 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak ti nevadí práca na striedavý pracovný čas, máš skúsenosti v administratíve a záujem pracovať v logistike, pošli nám svoj životopis. Máme pre Teba zaujímavú ponuku.
Budeš mať na starosti:
- Prepravu a evidenciu zariadení na sklade
- Evidenciu a aktualizáciu dát v internej databáze
- Prácu s objednávkami
- Telefonickú a mailovú komunikáciu so zákazníkmi a dodávateľmi
Pracuje sa na striedavý pracovný čas:
1 týždeň denná smena: 9:00 - 17:30
1 týždeň večerná smena 14:30 – 23:00 nadštandardné príplatky za večernú smenu
Požadujeme
Akých kandidátov hľadáme?:
- S ukončeným vysokoškolským vzdelaním
- S predchádzajúcou administratívnou skúsenosťou - výhodou
- S komunikatívnou úrovňou Anglického jazyka (slovom aj písmom)- úroveň B2
- S aktívnou znalosťou MS Excel - kontingenčné tabuľky, VLOOKUP,
- Komunikatívnych, proaktívnych a s analytickým myslením
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Jazykové kurzy
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- 5 dní 100% hradenej PN
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Ročné bonusy
- Po zaučení možnosť home office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122