Školiteľ technikov v automobilovom priemysle!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
5 500 - 5 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
PROSÍME POSIELAŤ ŽIVOTOPISY AJ V ANGLICKOM JAZYKU !
- Školenie tímu technikov , ktorí aplikujú ochranné fólie
- Školenie technikov aj v rámci EÚ
- Aplikácia najnovších metód aplikácie ochranných metód
- Plánovanie školení s inými pobočkami ( Tilburg / Stuttgart a iné)
- Súvisiace úlohy
Požadujeme
Úspešný kandidát musí mať :
- Skúsenosť s inštaláciou PPF , ochranných fólií veľkou výhodou
- Skúsenosť z automobilovej sféry
- Výborne komunikačné schopnosti - prezentácie
- Skúsenosť so školením ľudí veľkou výhodou
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom na komunikatívnej úrovni
Benefity
Funkciou školiteľa je zabezpečiť, aby všetky aspekty procesu podávania žiadostí o PPF boli v prevádzke a boli dokončené v stanovených časových požiadavkách. Školiteľ tiež zodpovedá za hlásenie problémov s inštaláciou, ktoré vyplynuli z inšpekcií QC. Týmto spôsobom môže určené problémy vrátiť na riešenie späť inštalačnému tímu. Táto pozícia ponúka základný plat vo výške 68 000 EUR ročne
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk