Supervízor- automobilový priemysel!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
5 500 - 5 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
PROSÍME POSIELAŤ ŽIVOTOPISY AJ V ANGLICKOM JAZYKU !
- Plánovanie a podávanie správ o inštalácii
- Zabezpečenie výkonnosti procesu
- Implementovanie zmien procesu
- Koordinovanie plánovania výroby s JLR
- Zodpovedanie za tím technikov
- Vykonávanie rôznych súvisiacich úloh
Požadujeme
Úspešný kandidát musí mať :
- Skúsenosť s vedením tímu ľudí vo výrobe, automobilový priemysel ( supervízor )
- Výborné komunikačné schopnosti
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Znalosť MS Office a ERP
Benefity
Úlohou supervízora je zabezpečiť, aby všetky aspekty prevádzky aplikácie boli dokončené v stanovených časových požiadavkách. Je tiež zodpovedný za správu denných reportov o výrobe, ktoré sa týkajú inštalácie, opráv zariadení, využívania materiálov a eskalácie akýchkoľvek personálnych problémov. Zodpovedá za správu vozidiel a bude pôsobiť ako spojenie medzi prevádzkou závodu a inštaláciou. Táto pozícia ponúka základný plat vo výške 68 000 EUR ročne.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk