Technik - prípravár ! Možnosť zaučenia !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 900 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
PROSÍME POSIELAŤ ŽIVOTOPISY V ANGLICKOM JAZYKU !
- Príprava , čistenie montážnych priestorov
- Príprava vozidiel Jaguar Land Rover na aplikáciu ochranných fólií
- Práca s ochrannými fóliami
- Súvisiace úlohy
Požadujeme
Kandidát by musí mať:
- znalosť anglického jazyka , minimálna úroveň B1
- skúsenosť s prácou z automobilovej sféry
- skúsenosť s prácou s PC
- zodpovedný prístup
- chuť učiť sa
Benefity
V súčasnosti zriaďujeme inštalačný tím závodu Land Rover v Nitre na podporu novej prevádzky v tomto zariadení. Tím bude zodpovedný za aplikáciu fólie na ochranu pred lakovaním (PPF) na nových vozidlách po montáži. Nevyžaduje sa žiadna skúsenosť s PPF. Inštalačné školenie bude zabezpečené v našom školiacom stredisku v Holandsku, po ktorom bude nasledovať odborná príprava v Nitrianskom montážnom závode. Ako inštalatér PPF by ste boli zodpovedný za inštaláciu produktu s vysokou úrovňou kvality a dokonalosti. Musí mať dobrú pracovnú etiku, pozornosť k detailom a schopnosť efektívne fungovať v tímovom prostredí. Táto pozícia ponúka základný plat vo výške 25.000 EUR ročne a províziu založenú na výkonnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk