ADMINISTRATÍVA A PODPORA DODÁVATEĽOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Doprava, Logistika, Obchod, Špedícia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáte si prácu v administratíve technickejšieho zamerania?
Vašou pracovnou náplňou by bolo:
- Spracovávanie údajov o dodávateľoch do systému spoločnosti
- Preklápanie údajov už aktuálnych dodávateľov z aktuálneho systému do nového
- Podpora interným aj externým partnerom v prípade nefunkčnosti alebo iných otázok
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 6 mesačná skúsenosť v administratíve (master data, processing dát/dokumentov a pod.)
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2- schopnosť plynulo komunikovať, spontánne reagovať
- Znalosť programu SAP je výhodou
- Dobré komunikačné zručnosti, zmysel pre detail
Benefity
Finančné aj nefinančné benefity Vám budú predstavené na osobnom pohovore samotnou spoločnosťou.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111