PROJEKTOVÝ MANAŽER (pozícia vhodná aj pre menej skúsených kandidátov)

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Skalica
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite šancu byť súčasťou životného cyklu produktov a súčasne sa podieľať na tvorbe nových produktov na pozícii PROJEKTOVÝ MANAŽER pre vývojové centrum.
Vašou hlavnou úlohou bude:
- Vypracovanie projektovej organizácie, riadenie a podpora tímovej práce, sledovanie potrieb a povinností členov projektového tímu
- Zastupovanie projektu smerom dovnútra ako i navonok a zabezpečovanie informačného toku a projektového marketingu
- Koordinácia spolupráce oddelení konštrukcie, test centra, kvality, nákupu, technológie a zásobovania
- Koordinácia a riadenie projektového tímu
- Nastavovanie a optimalizácia procesov
- Zabezpečenie a zodpovednosť za vývojovú a výrobnú dokumentáciu zverených výrobkov
- Vypracovanie plánu projektu a schvaľovanie jeho úprav
- Dosahovanie plánovaných cieľov projektu
Požadujeme
Kandidát by mal mať:

- Technické vysokoškolské vzdelanie
- 2 roky skúseností v oblasti projektového plánovania/riadenia
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti
- Znalosť anglického jazyka
- Technické a analytické myslenie
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity:
- 13ty a 14ty plat
- Týždeň dovolenky navyše
- Príspevok na DDS
- Príspevok na jazykové vzdelávanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111