DRUPAL PROGRAMÁTOR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme Špecialistu na Drupal, ktorý chce pracovať na Drupal 7 profile "na mieru", a podielať sa na jedinečnom Drupal projekte v modernom vývojárskom centre.
Náplň práce:
- spolupracovať na migrácii webov z Drupal 7 na Drupal 8
- tvoriť a inovovať moduly na mieru pre Drupal 7 pre viac než 40 webov z rôznych krajín
- vyvíjať centralizované moduly a integrovať ich s ostatnými webservismi cez Drupal API
- hrať sa s UX a uľahčovať tak prácu s webom pre zákazníkov, s veľkým dôrazom na "user experience" pre mobilnú platformu
- podielať sa na novom medzinárodnom Drupal 8 projekte
- využívanie SCRUM metodiky, GIT, Bitbucket, JIRA
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- skúsenosť s vývojom v Drupale
- pokročilá znalosť anglického jazyka
Benefity
- možnosti kariérneho rastu
- účasť na vzdelávacích kurzoch, konferenciách a tréningových
- motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne)
- flexibilný pracovný čas
- home office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111