Administratívna podpora s ruským jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcete pracovať v administratíve a myslíte, že Vaša znalosť ruského jazyka by bola pre spoločnosť pridanou hodnotou? Čítajte ďalej.
Vašou náplňou práce by bolo:
- Zabezpečenie správnosti objednávok po administratívnej stránke
- Komunikácia ohľadne nezrovnalostí v objednávkach
- Zodpovednosť za udržiavanie aktuálnych a presných informácií o klientoch v programe SAP
- Spolupráca so zákazníckym servisom z príslušných krajín s cieľom vyriešiť nezrovnalosti v objednávkach
- Pravidelná spolupráca s kolegami z iných oddelení (front office, sales)
- Možnosť zúčastňovať sa projektov
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta sú nasledovné:
- Znalosť ruského aj anglického jazyka na úrovni minimálne B2- schopnosť plynulej ústnej komunikácie
- Aspoň polročná skúsenosť v administratíve
- Silné komunikačné zručnosti, zmysel pre detail, precíznosť
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu, zľavy na produkty spoločnosti, extra dni dovolenky a mnoho iných.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk