TAKTICKÝ NÁKUPCA 1500 € - 2200€

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 500 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si skúsený NÁKUPCA, ktorý vyjedná tie najlepšie ceny? zároveň si technicky zdatný? alebo oblasť stavebníctva ti nie je cudzia? Tak potom máme pre teba pracovnú príležitosť v medzinárodnej spoločnosti, kde budeš zodpovedať za pridelený nemecký región.
Tvojou náplňou práce bude:
- vyhľadávanie nových dodávateľov na Slovenskom a Nemeckom trhu - v závislosti od určeného projektu
- dojednávať zmluvné podmienky - po technickej stránke komunikácia náročnejšia
- zároveň budeš zodpovedať za zverený nemecký región
- budeš spracovávať objednávky v internom programe - operatívny nákup je dennou súčasťou tvojej práce
- príprava podkladov a reportov
- riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- neustála komunikácia s dodávateľmi
- príprava analýz a kalkulácií
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA - komunikácia s nemeckým vedením, nemeckým zákazníkom
- požadovaná prax v oblasti nákupu min. 3 - 5 rokov- technický smer alebo oblasť stavebníctva PODMIENKA
- flexibilný - 3 mesiace školenia v Nemecku (potom cestovanie)
- komunikatívny
- dynamický
- vyjednávacie zručnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne zaujímavé benefity ( finančné bonusy, jazykové kurzy, work-life balance a pod.), ktoré predstaví zástupca firmy úspešnému kandidátovi na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk