Asistent/-ka

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
5 - 5 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáš prácu popri štúdiu na VŠ, v ktorej budeš môcť vycibriť svoje komunikačné zručnosti? Chceš zistiť ako funguje trh práce a aké pracovné pozície v oblasti IT sú práve in? Tak neváhaj a pošli nám svoje CV!
Do nášho tímu IT&Telco hľadáme posilu, ktorá nám pomôže s telefonickým kontaktovaním uchádzačov v našej internej databáze. Tvojou úlohou bude zistiť, či je uchádzač aktívny na trhu práce, spýtaš sa ho zopár otázok a výsledok z telefonátu zapíšeš do databázy. Výsledky svojich telefonátov budeš pravidelne reportovať Team Leaderke Zuzke.
Požadujeme
- Študent VŠ: zameranie na HR alebo IT sú výhodou, ale nemusíš sa obávať, všetko ti vysvetlíme
- Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý rád telefonuje :)
Benefity
- Naučíš sa veľa nových vecí o súčasných trendoch a pracovných pozíciách v oblasti IT
- Môžeš s nami rásť a časom sa posunúť na vyššiu pozíciu
- Máš možnosť pracovať z domu po zaučení
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk