.NET/Angular developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Považuješ sa za skúseného .NET developera a chceš, aby tvoje skúsenosti boli naplno využité ? Do medzinárodnej firmy hľadáme motivovaného človeka, ktorý má chuť pracovať s najnovšími technológiami, kde náplňou práce bude:
- .NET vývoj na základe požiadaviek zákazníka
- Implementácia aplikačných funkcií, testovanie funkcií, oprava bug-ov a pod.
- Komunikácia a spolupráca s členmi tímu
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- Skúsenosti s .NET, Angular 2, JavaScript, MS SQL
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - aspoň B2
- Vysokoškolské vzdelanie min. II. stupňa technického zamerania
Výhodou sú:
- Skúsenosti s REST API, TFS a GIT
Benefity
Benefity:
- 5 dní dovolenky navyše
- Flexibilný týždenný pracovný čas (fix od 10:00 do 15:00) aj s možnosťou Home Office
- Caferia benefit system (165€ ročne)
- Príspevok do DDS
- Firemná telocvičňa a knižnica
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111